Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

EIT TRADING s.r.o.

Volná místa zaměstnavatele EIT TRADING s.r.o. vše přehledně rozdělené podle nejnovějších volných míst.

  • P
  • E
  • EIT TRADING s.r.o.
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

DISPEČER/KA VNITRO A MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: zajištění a organizace přeprav - vlastní vozový park, odpovědnost za výsledky svěřených vozů, vytíženost a kvalitu přeprav, denní komunikace se zadavateli, řidiči a disponenty, hlídání technických kontrol a servisních úkonů spolu s ...

Zaměstnavatel:
Přidat k oblíbeným

MECHANICI/ ÚDRŽBÁŘI NÁKLADNÍCH VOZIDEL + PNEUSERVIS DOPRAVNÍ FIRMY

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, možnost rozšíření na skupinu C Nabízíme: pravidelné školení, odpovídající plat. ohodnocení, stravenky, možnost ubytování