Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v dopravě Zlínský kraj - Dohoda o pracovní činnosti

Volná místa doprava Zlínský kraj - Dohoda o pracovní činnosti vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Zlínský kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Řidič/ka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

náplň práce: rozvoz hotových jídel (Otrokovice a okolí) prac. doba: PO - PÁ cca 9.00-13.00 hod. nutný potravinářský (zdravotní) průkaz - práce v potrav. provozu

Zaměstnavatel:
SaV, spol. s r.o.
Přidat k oblíbeným

Řidiči dodávky/pomocné zednické práce

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

ŘIDIČI DODÁVKY/POMOCNÉ ZEDNICKÉ PRÁCE Požadavky: ŘP sk. B, nutná praxe, vhodné pro místní obyvatele Náplň práce: výkopové a bourací práce, pomocné stavební práce První kontakt: telefonicky v době 7:00 - 20:00 h. na čísle: 773 228 116 nebo e-mailem ...

Kateřina Špačková

Řidiči taxi

ŘIDIČI TAXI - místo výkonu Vsetín Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, věk nad 21 let. Nabízíme 91,-Kč/hod. První kontakt: telefonicky 776160398 Ov.: 17.12.

Luděk Koutný