Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

kurýr pro Jihočeský kraj volná místa

Volná místa profese kurýr pro Jihočeský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • kurýr
  • kurýr Jihočeský kraj
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst

DPČ: ŘIDIČ/KA-KURÝR/KA (AUTO, SKÚTR, KOLO)

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, řidičský průkaz sk. B, znalost ČJ Místo výkonu práce: České Budějovice. Mzda: bude upřesněna při osobním pohovoru.

Zaměstnavatel:
FRANKOS GROUP s.r.o.
Přidat k oblíbeným
Nebyl nalezen žádný výsledek pro kurýr Jihočeský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Řidič - kurýr sk.B

Náplň práce: doručování expresních zásilek po Vysočině na pravidelné lince Nabízíme: práci na HPP, dobrý pracovní kolektiv, služební SIM kartu s neomezeným tarifem, dobré finanční ohodnocení. Požadujeme: ŘP sk. B, praxe 1 rok, trestní bezúhonnost, ...

BV EXPRES s.r.o.