Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

automechanik pro České Budějovice volná místa

Volná místa profese automechanik pro České Budějovice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro automechanik České Budějovice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

AUTOMECHANIK/ČKA

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

CIZ Náplň práce: opravy a údržba nákladních automobilů a mechanizace. Požadavky: ŘP sk. B, C. Pracovní doba: 7-16 hod. (přestávka na oběd 1 hodina). Nabízíme: ubytování. První kontakt: francu@polansky.info

Zaměstnavatel:
Lubomír Polanský
Přidat k oblíbeným

AUTOMECHANIK/ČKA OSOBNÍCH VOZIDEL

Požadujeme: ŘP skupiny B, pečlivost a spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost, možnost případného zaškolení a vedlejší pracovní poměr. Nabízíme: penzijní připojištění, zaměstnanecké benefity. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: od 7.30h do ...

AUTO KÁPL s.r.o.

AUTOELEKTRIKÁŘ/AUTOMECHANIK (M/Ž)

Rodinná dopravní firma s tradicí od r. 1993 přijme do vlastní dílny autoelektrikáře / automechanika s ochotou učit se novým věcem. Nabízíme stálou práci na vlastních vozidlech, pravidelná odborná školení, výborný kolektiv, nadprůměrné platové ...

ŠIKOTRANS.CZ s.r.o.