• P
  • P
  • Sociální pracovník - poradce / terapeut

Sociální pracovník - poradce / terapeut

Zaměstnavatel: Renarkon, o. p. s.
Stojanovo náměstí 1072

1. kontakt E-MAILEM: vedporadna@renarkon.cz
Požadujeme: minimálně vyšší odborné vzdělání pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; trestní bezúhonnost; orientaci v sociální oblasti a znalost adiktologické problematiky; výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup, psychickou odolnost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu; Další vzdělávání poradenských dovedností nebo započatý či již ukončený terapeutický výcvik výhodou; ŘP sk. B výhodou

Náplň práce: odborné sociální poradenství s cílovou skupinou: osoby závislé na návykových látkách, osoby s nelátkovými závislostmi a osoby ohrožené závislostí

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou
- 11,5 hodinové směny nebo možnost směnného provozu ranní/odpolední
- mzdové podmínky dle interních mzdových tabulek
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování
- podporu v dalším vzdělávání

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj