• P
  • P
  • D-FMEA - MODERÁTOR/-KA

D-FMEA - MODERÁTOR/-KA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledá se D-FMEA - MODERÁTOR/-KA!

Náplň práce na této pozici:
- Budete zajišťovat a podporovat veškeré činnosti související s
FMEA v rámci vývojového projektu i během sériové výroby
- Moderovat a vytvářet produktové FMEA DE/EN v souladu s
VDA
- Připravovat a následně zpracovávat produktové FMEA
včetně kontroly věrohodnosti
- Plánovat termíny produktové FMEA
- Reportovat stav produktové FMEA zákazníkovi, vedoucímu
vývoje a managerovi projektu
- Tvořit prezentaci výsledků produktových FMEA

Požadujeme
- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Alespoň minimální zkušenost s D-FMEA, ideálně v automobilovém průmyslu nebo jiné výrobní společnosti.
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Němčina výhodou
- Měli byste mít také zkušenosti s nejnovější metodikou a softwarem FMEA. -
- Znalost práce s programem Plato-Software výhodou
- Znalost základních nástrojů kvality a porozumění VDA a AIAG

* 13. a 14. plat
* závodní stravování
* penzijní pojištění
* komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj