• P 
  • P 
  • Řidič kamionu 

Řidič kamionu

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Plzeň
Plzeň

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné řidiče kamionu do moderní, mezinárodní, rodinné společnosti.
Řidič kamionu jezdí s topmoderními kamiony VOLVO FH460, pravidelně servisovanými. Kamiony jsou vybavené podpůrnými systémy, ledničkou, nezávislou klimatizací a moderní komunikační technikou (GPS, tablet, mobilní telefon) Vozidla jsou stále čistá a voňavá díky vlastní myčce a zkušenému týmu servisu.
Požadujeme ŘP skupiny C a E pro dálkovou dopravu, praxe v oboru (profesionální řidič kamionů), minimálně vyučen, základy NJ, nebo AJ (dorozumění), zdravotní stav vyhovující k dané pracovní pozici, zodpovědnost a pečlivý přístup.
Výhodou praxe v oboru a zkušenosti s digitální kartou.
Nabízíme stabilní zaměstnání na halvní pracovní poměr s perspektivou do budoucnosti, výhody spojené s pracovní smlouvou, volné víkendy. Veškeré vozy se na konci týdne vrací zpět do sídla firmy. Pro zaměstnance je zajištěné parkování pro osobní vozidla v areálu společnosti. Velkou výhodou je komunikace v sídle společnosti v českém jazyce, kde se potkáte jak s řidiči kamionů, tak s managmentem z české republiky. Výhodou je NJ, nebo AJ pro dorozumění při nakládce / vykládce zboží u zákazníka.
Zaměstnanecké výhody:
Každoroční navyšování mezd, motivující finanční ohodnocení odpovídající najetým kilometrům, diety, přespání, příplatky za noc, moderní kamiony VOLVO FH460, jistota a stabilita v mezinárodní rodinné společnosti, která si svých zaměstnanců váží.
Kontakt:
Telefonicky: Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod (na osobní pohovor je důležité se předem telefonicky objednat)
e-mailem: nabory@futuraam.cz, neb

odpovědět
Řidič kamionu
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj