• P 
  • P 
  • Řidič/ka tuzemské dopravy - svoz vajec 

Řidič/ka tuzemské dopravy - svoz vajec

Zaměstnavatel: MACH DRŮBEŽ a.s.
Partyzánská 322

NÁPLŇ: Hledáme řidiče z okolí Litomyšle na svoz vajec z farem v ČR včetně nakládky a vykládky. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství a to nejen o víkendech, ale i ve svátek (cca 2x měsíčně). Přiveďte klidně i svého parťáka. Všechno Vaše úsilí a práce se projeví na výplatní pásce. Mzdu vyplácíme na základě odpracovaných hodin.
POŽADAVKY: Měl byste mít praxi v řízení nákladního automobilu s přívěsem, fyzická zdatnost, výpis z rejstříku trestu a bydliště v okolí Litomyšle výhodou. Předpokládáme, že při této práci jste samostatný a je na Vás spolehnutí.
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příp. dohodu, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hodinová sazba od 220,- Kč / hod. + 30% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea, přidělení jízdní soupravy či sólo vozidla, tuzemské / zahraniční diety navíc, náborový příspěvek ve výši 30.000,- Kč pro nového zaměstnance, příspěvek za doporučení ve výši 20.000,- Kč pro zaměstnance, který přivede nového zájemce.
Proč to rozjet zrovna s námi? Děláme zodpovědnou práci, která má smysl a kde přímo vidíte výsledky…Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Více informací poskytne p. Janků na tel. 733 787 642

Požadujeme
Jiné

odpovědět
Řidič/ka tuzemské dopravy - svoz vajec
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj