• P
  • ŘIDIČ/ŘIDIČKA C+E / SKLADNÍK/SKLADNICE

ŘIDIČ/ŘIDIČKA C+E / SKLADNÍK/SKLADNICE

Zaměstnavatel: AXEL GROUP s.r.o.
Žižkova 1595

C04 z:30/11/2023 a:19/4/2024
Hledáte stabilní a zajímavou práci? Chcete být součástí teamu?
Staňte se součástí Axel Group s.r.o., oceníme váš aktivní přístup. Přidejte se k nám!
Společnost Axel Group, s.r.o. je významným dodavatelem pro stavební průmysl.
Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou zaměstnání na kombinované pozici řidič/řidička - skladník/skladnice.
Náplň práce:
- v teamu 8-mi lidí se budete starat o expedici zboží a jejich následný rozvoz zákazníkům nákladním vozidlem s hydraulickou rukou nebo malou dodávkou
- kombinaci práce řidiče a práce ve skladu zhruba v poměru 50:50.
Požadujeme:
- manuální zručnost, pracovitost a samostatnost
- samostatné jednání, snaha se učit novým věcem, schopnost samostatného řešení problémů
- preciznost a proaktivní přístup
- ochotu cestovat v rámci ČR a SR
- řidičský průkaz B, C + E, profesní průkaz, kartu řidiče a psychotesty.
Nabízíme:
- zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
- zajímavou, nestereotypní náplň práce
- hrazené jazykové kurzy
- neomezený telefon i k soukromému užití
- firemní akce v ČR i v zahraničí
- pravidelná odborná školení
- pracovní dny pondělí až pátek, dvousměnný provoz
- zajímavé pracovní ohodnocení
- bonusy, prémie
- plat odstupňovaný podle zkušeností.
Prosíme životopis zasílat emailem.

Požadujeme
Jiné

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj