• P
  • P
  • Výkupčí/Třídič neželezných kovů

Výkupčí/Třídič neželezných kovů

Zaměstnavatel: KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.

Kontakt: Bartončík, e-mail: hr@kovosrot.eu
V PŘÍPADĚ ZÁJMU posílejte Vaše CV na uvedený email. Prosíme prvotní kontakt pouze přes email.
NABÍZENÁ MZDA JE PŘI PLNÉM ÚVAZKU. Možno poloviční či zkrácený PP.

Co Vás čeká:

Z největší části práce vykupovače:

komunikace se zákazníky
přejímka materiálu jeho třídění a příprava k expedici
práce na PC (zadávání dat do systému)
kontroly provozu dle provozního řádu
Z menší části práce Třídiče:

třídění materiálu a úklid prostor na třídění a skladování materiálu
Co od Vás požadujeme:

vzdělání SOÚ (výhodou svářeč, obráběč kovů apod.)
průkaz na VZV velkou výhodou (není podmínkou)
loajalita, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci jsou pro nás důležité
bezúhonnost
Co Vám Nabízíme:

mzda 30 000 - 32 000 Kč
zaměstnání u stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou působností
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování/obědy
příspěvek na penzijní připojištění
finanční odměny při životních a pracovních jubileích
příspěvek na dětskou rekreaci
Smlouvu na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek