• P
  • P
  • Řidič/-ka VZV

Řidič/-ka VZV

Zaměstnavatel: National Pen Czech s.r.o.
Dobřanská 537

Pracovní náplň:
starost o provoz vysokozdvižných vozíků s nákladem nebo bez nákladu
odpovědnost za vozidlo a kontrolu jeho provozuschopnosti
vest záznamy o provozu vozidla, dodržovat pracovní rozvrh a plán prací
používání mechanizačních prostředků,starát se o jejich běžnou údržbu
práce s PC
aktualizace údaje o zásobách, vest příslušné záznamy o pohybu a přehledu zásob
Požadujeme:
dobrý zrak
zkušenost s prací na obdobné pozici min. 1 rok
práce s PC
ochota pracovat ve 3 směnném provozu
Nabízíme:
práci v tichém, čistém, klidném provozu
dobré finanční ohodnocení
13. plat
25 dnů dovolené
stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den
příplatek 25% za noční směny
dopravu z Plzně
1000 Kč na Sodexo kartu každý měsíc (po zkušební době)
příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- telefonicky: 9:00-15:00 na tel . 736 291 916
- emailem

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj