• P 
  • P 
  • ŘIDIČ, SILNIČÁŘ / ŘIDIČKA, SILNIČÁŘKA 

ŘIDIČ, SILNIČÁŘ / ŘIDIČKA, SILNIČÁŘKA

Zaměstnavatel: ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
Broumovská 90

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek. Nástup od 1.4.2023 nebo dle dohody.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Průměrná roční hrubá mzda Kč 420.000,- Kč (vč. prémií a odměn).

Náplň práce: práce spojené s výkonem zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování; řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů; operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy v rámci výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy; práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy; pohotovost k výkonu zimní údržby, zajištění výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy.

Požadavky: SOU technického zaměření; praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou; profesní řidičský průkaz sk. C+E, průkaz strojníka stavebních strojů (výhodou), dopravně psychologické vyšetření; řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě; samostatnost, svědomitost, organizační schopnosti, flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 140,- Kč/den, příspěvek na "penzijní připojištění nebo spoření" ve výši 1.500,- Kč/měsíc.

Životopisy zasílejte na adresu: marie.souckova@uskhk.eu a do předmětu uveďte "řidič, silničář NA, JA" nebo volejte 495 540 219, 723 543 041. Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru.

odpovědět
ŘIDIČ, SILNIČÁŘ / ŘIDIČKA, SILNIČÁŘKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj