• P
  • P
  • Řidič motorových vozidel

Řidič motorových vozidel

Zaměstnavatel: MINISTERSTVO OBRANY
Hradiště 27

Kontakt: Kuchyňka Petr, tel.: 973 346 509, 973 346 533, e-mail: kuchynka76@seznam.cz
Po - Čt: 7:00 - 15:00 hod., Pá: 7:00 - 12:30 hod..
Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny "C", nezbytné absolvovat kurz: získání osvědčení k řízení vozidel OS sk. C" v trvání 3 týdnů, kurzy zabezpečuje akademie ve Vyškově. Podrobit se psychologickému vyšetření k řízení vozidel "sk. C". Uživatelská znalost práce na PC. Doprava do zaměstnání vlastním dopravním prostředkem.
Praxe: v řízení a základní údržbě nákladních vozidel
Náplň práce: řízení a údržba osobních a nákladních motorových vozidel, jejichž nejvyšší přípustná hmotnost může převyšovat 12 000 kg. Dovoz a odvoz materiálu v rámci celé ČR. Povinnost uzavřít společnou dohodu o hmotné odpovědnosti na materiál ve skladu. Vedení předepsané dokumentace.
Místo výkonu práce: 50.1776342N, 13.1227803E, Radošov, VZ 1534 Vojenský újezd Hradiště.
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi, stabilní zázemí, zaměstnanecké benefity, příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání, plné zaškolení na danou pozici.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kuchynka76@seznam.cz.
.Dotované stravování, příspěvek na dovolenou, rekreaci, brýle, masáže, vitamíny…

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj