• P
  • SKLADNÍK/SKLADNICE - ŘIDIČ/ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

SKLADNÍK/SKLADNICE - ŘIDIČ/ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Zaměstnavatel: HTNS Czech s.r.o.
Nošovice 330

A11 z:13/1/2023
Náplň práce:
- obsluha vysokozdvižného vozíku podle požadavků
- práce v distribučním skladu s pneumatikami
- jedná se o práci jak řidiči VZV, tak i částečně práci jako skladníci
- práce související s obsluhou skladu, skladování a expedice pneumatik, obsluha technických zařízení, evidenční činnost ve skladě a skladových prostorách, úklid pracoviště, ruční manipulace s břemeny.
- některé dny jsou náročnější, ale pracujeme v malém příjemném, skoro rodinném kolektivu 10 spolupracovníků v nově postaveném skladu s pěkným zázemím.
Požadujeme:
- platné oprávnění na VZV.
Nabízíme:
- po zkušební době přispíváme na dopravu a stravu.
- po zkušební době příspěvek na dopravu 2.000 Kč + stravenkovné za každý odpracovaný den 99,40 Kč.
Kontakt telefonicky, emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj