• Řidič/-ka na rozvoz obědů Diecézní charita Plzeň na DPP - Blovice, Spálené Poří

Řidič/-ka na rozvoz obědů Diecézní charita Plzeň na DPP - Blovice, Spálené Poří

Zaměstnavatel: Diecézní Charita Plzeň
5. května 663

Místo výkonu práce: 5. května 663, Blovice a služební cesty po klientech v okrese Plzeň-jih
Náplň práce: rozvoz obědů
Požadujeme: Výpis z trestního rejstříku, řidičský průkaz sk. B, schopnost práce v týmu a spolehlivost. Ukončené základní vzdělání.
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení (mzda 130,- na hodinu)
Pracovní doba 1 směna + víkendy
Nástup možný ihned - rádi Vás zaučíme.

Kontakt: Teraza Landová, zástupce vedoucí pečovatelské služby Blovice, Spálené Pořičí tel: 731 433 002
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za váš zájem, pracovat v organizaci Diecézní charita Plzeň.

Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj