• P
  • Skladoví operátoři - řidiči VZV

Skladoví operátoři - řidiči VZV

Zaměstnavatel: Yusen Logistics (Czech) s.r.o.
Ovčáry 276

První kontakt:
Kolínská Petra, tel.: 733 691 793, Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: petra.kolinska@cz.yusen-logistics.com
osobně: Personální odd. Yusen Logistics, Průmyslová zóna Ovčáry 276, Po - Čt 8 - 14 hod.

Pracovní doba:
6 - 14 hod, 14 - 22 hod, 22 - 6 hod.
Doprava zajištěna MHD Kolín.

Náplň práce:
- aktivní obsluha VZV, vykládka prázdných palet, závoz na pozice a stohování palet
- nakládka palet z pozic na návěs, vykládka plných palet z návěsu
- převzetí a kontrola dokumentů k vykládce.

Požadavky:
- praxi na VZV mim. 1rok, platný průkaz na VZV není podmínkou, proškolíme Vás a obnovíme platnost oprávnění.
- spolehlivost, pozornost, pečlivost
- ochotu učit se nové věci, dobrý vztah k technice.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenka 200Kč/odpracovaná směna (plně hrazená zaměstnavatelem)
- příspěvek na dopravu 60Kč/odpracovaná směna
- benefit karta v hodnotě 500Kč/měs.- příspěvek na zdraví / sport / kulturu / volný čas
- MultiSport karta
- vitamínové balíčky
- zvýhodněné tarifní volání do mobilní sítě
- firemní akce pro zaměstnance.

Požadujeme
Jiné

Pozice určená pro region: Středočeský kraj