• P
  • Řidič/ka postřikovače

Řidič/ka postřikovače

Zaměstnavatel: Primagra, a.s.
Rybníky 0

Pozice: řidič/ka postřikovače
Náplň práce:
- provádění zemědělských prací (postřik, hnojení) formou služeb
- manipulace s přípravky na ochranu a výživu rostlin
- opravy a údržba vozidel a strojů
Požadujeme:
- ŘP sk. T
- vyučen v technickém nebo zemědělském oboru
- zodpovědnost, časová flexibilita (sezóna březen - listopadu s pauzou přes žně)
- výhodou ŘP sk. C + profesní průkaz, zkušenosti s ochranou rostlin a aplikací pesticidů
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí prosperující a stabilní firmy
- mzdové ohodnocení dle výkonu
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
- příspěvek na penzijní spoření
- pravidelné školení odborné způsobilosti
Nástup ihned. Mzda: 35 000,- Kč
Kontakt: Procházka Roman Ing., tel.: 602 131 005, e-mail: roman.prochazka@primagra.cz
První kontakt emailem.
Místo výkonu práce: Primagra, a.s.., provoz Rybníky, Rybníky, 263 01 Dobříš

Pozice určená pro region: Středočeský kraj