• P
  • Řidič

Řidič

Zaměstnavatel: De Heus a.s.
Běstovice 115

NÁPLŇ PRÁCE:
- rozvoz krmných směsí k zákazníkům nákladním automobilem (tahač+cisterna/souprava)
- každý den zpět doma
- preventivní údržba tahače a cisterny
- čištění cisterny a zápis o provedení čištění
- nakládka/vykládka krmných směsí
- vedení požadované dokumentace
- odebírání vzorku krmných směsí
- mytí vozidel
POŽADUJEME: řidičský průkaz C + E
PRACOVNÍ DOBA: dva se střídají na autě, 8 hod/den pondělí až pátek, (ranní začíná mezi 3:00 a 4:00 hodinou/odpolední začíná mezi 12:00 a 13:00); sobota 1xměsíc
NABÍZÍME:
- NÁSTUPNÍ BONUS 30 tisíc Kč rozložených do 3 splátek během 1. roku ve firmě při dodržení stanovených podmínek
- 5 dnů dovolené navíc
- volání a internet od Vodafone pro 5 rodinných příslušníků
- Benefitka karta s pravidelnými měsíčními příspěvky ve výši 350,- Kč
- příspěvek na penzi
- odměny za věrnost, roční prémie
- obědy za 25,- Kč na firmě
KONTAKT: telefonicky 8 - 15 hodin nebo e-mailem

Pozice určená pro region: Pardubický kraj