• P
  • Řidič nákladního automobilu rozvozu zboží sk. C

Řidič nákladního automobilu rozvozu zboží sk. C

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Západní 379

Kontakt: Vaishaitlová Mirka, tel.: 725 720 595, e-mail: hroznetin@rabbit.cz
Náplň práce:
-závoz podnikových prodejen a dalších zákazníků společnosti v rámci ČR (výjezdní místo Hroznětín)
Nabízíme:
-jízdy pouze v rámci ČR, návrat domů každý den
-mzdu 25.000 až 30.000 Kč (oficiálně vykázané)
-náborový příspěvek 10.000 Kč
-věrnostní bonusové prémie
-roční odměna za plnění pracovního fondu až 20.000 Kč
-zákonné stravné 1.000 - 1.500 Kč měsíčně
-možnost ubytování v podnikové ubytovně
Požadujeme:
-řidičský průkaz skup. C, profesní průkaz (v případě potřeby možnost spolufinancování firmou)
-trestní bezúhonnost, zodpovědný přístup k práci

Pozice určená pro region: Karlovarský kraj