• P
  • ŘIDIČ PRO NÁKLADNÍ AUTOMOBIL + OBSLUHA KOMUNÁLNÍ TECHNIKY

ŘIDIČ PRO NÁKLADNÍ AUTOMOBIL + OBSLUHA KOMUNÁLNÍ TECHNIKY

Zaměstnavatel: Služby Města Milevska, spol. s r.o.
Karlova 1012

Náplň práce: transport hákových kontejnerů, manipulace kontejnerů na tříděný odpad pomocí h. ruky, případně další vozidla, kropička, sekačka, čistící vůz.
Požadujeme zodpovědnost za svěřené vozidlo, technický stav a čistotu, ŘP sk. C + profesní průkaz, spolehlivost, samostatnost a osobní zodpovědnost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost.
ŘP sk. E a dopravně psychologické vyšetření výhodou, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou (práce s hydraulickou rukou).
Pracovní doba od 6.00 do 14.30 hod.
Nabízíme: 13. plat, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní spoření, dárkové vitamínové poukazy, příspěvek na dojíždění, dotované stravování v areálu společnosti.
První kontakt: Zítek František, e-mail: zitek@smmilevsko.cz

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj