• P
  • OPERÁTOR/OPERÁTORKA - ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV

OPERÁTOR/OPERÁTORKA - ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV

Zaměstnavatel: Pactra International (Czech) s.r.o.
Hnojník 206

A11 z:5/5/2022 a:20/6/2022
Náplň práce:
- skladové práce
- manipulace s materiálem, práce se čtečkou
- nakládka a vykládka kamiónů, třídění boxů s materiálem, zaskladňování dle FIFO.
Požadujeme:
- flexibilitu, přesnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem
- slušné vystupování a dobrá pracovní morálka
- předložení výpisu z RT
- ŘP skup. B
- oprávnění na VZV (dá se nahradit praxí s řízením VZV).
Výhodou:
- zkušenosti práce ve skladu.
Nabízíme:
- měsíční osobní ohodnocení, roční prémie, stravenky, cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, příspěvek na teambuilding 700 Kč, stravenkový paušál, další výcvik, školení a vzdělávání, pravidelné navyšování mzdy, příjemný a přátelský kolektiv, firemní akce.
Kontakt emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj