• P
  • SKLADNÍCI/ŘIDIČI (HPP, DPP)

SKLADNÍCI/ŘIDIČI (HPP, DPP)

Zaměstnavatel: Rybízák s.r.o.
Frýdlantská 770

A16 z:21/3/2022 (HPP, DPP) a:28/6/2022
Náplň práce:
- práce ve skladu (manipulace s paletovým vozíkem, stáčení vína, příprava balíků pro kurýry, příjem materiálu, apod.)
- rozvoz objednávek v okolí a po celé ČR, vyzvedávky zboží u dodavatelů
- příležitostné závozy o víkendu.
Požadujeme:
- spolehlivost a pracovitost, zručnost, přátelský přístup
- řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič).
Nabízíme:
- různorodou práci v zajímavé firmě, finanční bonusy na měsíční bázi
- firemní benefity (sauna, fitness, slevy na firemní výrobky, káva, slevy na knihy, vstupenky, letenky, permanentky, vitamíny apod.)
- flexibilní a vstřícný přístup, prima kolektiv.
Pracovní doba:
- pondělí až pátek 7:00 - 15:00 hod.
- rozvozy čtvrtek ČR/ pátek okolí
- příležitostné závozy o víkendu (odměny navíc).
Kontakt emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj