• P
  • ŘIDIČ SK. B

ŘIDIČ SK. B

Zaměstnavatel: Věžička s.r.o.
U Cukrovaru 1454

*KO: Hadámková Renata, tel.: 725 985 814. Stručný životopis s kontaktními údaji zašlete na e-mail: obchod@zlatovar.cz, jako předmět uvádějte "Řidič".
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku vítány (ne podmínkou)
- pozitivní přístup k práci
- příjemné a vstřícné vystupování
- ochota k fyzické práci
- schopnost týmové spolupráce
- trestní bezúhonnost
Náplň práce:
- Rozvoz sudového a lahvového piva, lima dodávkovým vozidlem zákazníkům
- Práce na skladě - vychystávání zboží, skládání, zakládání zboží, Keg piva a obalů, úklidy
- Naskladňování, zboží a Keg piva do firemní prodejny
Nabízíme:
- Zajímavé mzdové ohodnocení + odměny
- Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- Firemní benefity, příspěvek na stravování
- Zaměstnání v rozvíjející se společnosti
- Možnost kariérního růstu

Nástup dle dohody.

ŘIDIČ SK. B
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj