• P
  • Řidiči vysokozdvižných vozíků

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Zaměstnavatel: Weekamp Doors s.r.o.
Lačnov 81

ŘIDIČI VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ

POŽADUJEME: Hledáte stabilní zaměstnání v blízkosti svého bydliště?
Jsme mezinárodní firma s téměř 19-letou tradicí, řadíme se mezi přední zaměstnavatele Valašskoklobucka a Hornolidečska a hledáme nového kolegu na pozici řidič vysokozdvižného vozíku. Co požadujeme? Zkušenosti v řízení vysokozdvižného vozíku. Spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci
NÁPLŇ PRÁCE: Interní přeprava materiálů a produktů pomocí vysokozdvižného vozíku
Vykládka a nakládka materiálu a produktů na/z kamionů. Vykládka a nakládka materiálu a produktů do/ze skladu.
NABÍZÍME: Práce ve 2-směnném provozu. Perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy.
Odpovídající mzdové podmínky, možnost kariérního růstu. Benefity (13. mzda, plně hrazené stravné, příspěvek na dopravu, zvýhodněné mobilní tarify, právní poradenství, poukázky na masáž, do drogerie, akce, večírky). Firemní oblečení, obuv. Příplatek za práci přesčas 50 %.
Přátelský kolektiv, podpora nejen v začátcích.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Ing. Dominika Baklíková, tel.: +420 601 130 900, popř. e-mail: d.baklikova@weekamp-doors.cz

Pozice určená pro region: Zlínský kraj