• P
  • Skladníci/řidiči VZV

Skladníci/řidiči VZV

Zaměstnavatel: Comac jobs s.r.o.
Mošnov 377

z: 18.1.2022, a: 1.4.2022 - zaměstnání po dobu dočasného přidělení, osobní kontakt PO-PÁ 8-14.00 hod, Hoblíkova 30, Nový Jičín.

Náplň práce:
- manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
- příjem, skladování a kontrola zásilek
- odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
- práce se skladovým terminálem, skenování zásilek
- práce s VZV či retrákem, ruční manipulace se zbožím ve skladě

Požadujeme:
- platné oprávnění k obsluze elektrického paletového vozíku
- praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV
- zkušenost s regálovým zakladačem výhodou
- zkušenost s prací se čtečkami výhodou
- v případě pozice pikera - ruční balení zásilek - VZV netřeba

Nabízíme:
- mzdu 25 000,- Kč ( hrubého) + příplatky
- bonusy, příplatky za přesčasy
- práci pouze na ranní a odpolední směnu
- stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
- 25 dní dovolené k čerpání ročně
- volné víkendy
- příspěvek na stravování / stravenkový paušál
- čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenkový paušál 55,- Kč/ směna
Kontaktní osoba: p. Jalůvková, 608 810 936, klara.jaluvkova@comacjobs.cz

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj