• P
  • Řidiči mezinárodní silniční kamiónové dopravy

Řidiči mezinárodní silniční kamiónové dopravy

Zaměstnavatel: ALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o.
Ohrada 791

ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ SILNIČNÍ KAMIÓNOVÉ DOPRAVY
POŽADUJEME: řidičský průkaz C+E, bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, normální slušné chování a zodpovědný přístup k vykonávané práci.
NÁPLŇ PRÁCE: Mezinárodní kamionová přeprava (destinace Francie, Německo) na plachtových návěsech, turnusové trasy dle dohody. Z důvodu rozšiřování stávající flotily, hledáme nového kolegu na pozici řidič MKD, kterého práce řidiče stále baví a stará se o vozidlo. Přeprava zboží a materiálu v rámci Evropské Unie, zajištění a kontrola nad přepravovaným zbožím.
NABÍZÍME: Základní hrubou měsíční mzdu 24 000kč, cestovní náhrady v zahraničí 55€/denně, lákavé osobní ohodnocení na základě vykonané práce a přístupu k ní, zajišťujeme a hradíme školení řidičů a psychologická vyšetření, nové vozy Volvo FH v nadstandardní výbavě na dálkové trasy s integrovanou televizí, mikrovlnou troubou a navigací Garmin, 780LMT, cestovní připojištění, parkování v místě bydliště v případě potřeby, telefon s neomezeným voláním a 30GB dat i pro soukromé účely, slušné a férové jednání a platební morálka je u nás samozřejmostí, zodpovědné a slušné chování očekáváme i od našich zaměstnanců.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době PO-PÁ od 8:00-16:00 h. na čísle 573 034 833 nebo
e-mailem na info@afs-hk.com

Kontaktní osoba: Radomír Kučný
Telefon: +420 573 034 833
Pozice určená pro region: Zlínský kraj