• P
  • Řidič/ka nákladního vozidla

Řidič/ka nákladního vozidla

Zaměstnavatel: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
Klopina 33

Náplň práce:
- rozvoz potravin a krmných směsí po ČR a SR
- kontrola průběhu nakládky a vykládky
- pravidelná údržba celé soupravy
- včasné odevzdávání dokumentů souvisejících s nákladem a výkonem řidiče

Požadavky:
- řidič C+E+T, profesní průkaz a strojní průkaz (čelní nakladače)
- pracovní nasazení, loajalitu, spolehlivost
- praxe v řízení nákladních automobilů vítána

Nabízíme:
- motivující mzdové ohodnocení,
- stabilní práci na plný úvazek ve stabilní české firmě, která dodává své produkty na český i zahraniční trh,
- 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvek na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle v hodnotě 4 000,- Kč/ročně; příspěvek na životní či penzijní pojištění 1 000,- Kč/měsíčně, stravenkový paušál)
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Ondřej Brzobohatý
Telefon: 602363413, 583484123
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj