• P
  • Řidič

Řidič

Zaměstnavatel: Ing. Petr Švec - PENTA s.r.o.
Píšťovy 825

Místo výkonu práce: Píšťovy 825, 537 01 Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Vnitrostátní nákladní automobilová doprava, nakládka, vykládka a rozvoz chemikálií.
Připravovat a nakládat zboží z expedičních skladů pro potřeby rozvozu zákazníkům dle expedičních příkazů. Při nakládce a vykládce zboží kontrolovat úplnost a neporušenost dodávky. Vést řádnou dokumentaci k jednotlivým rozvozům. Dle potřeby oddělení nákupu přepravovat suroviny od dodavatelů včetně příslušné administrativy. Pečovat o svěřenou techniku. Provádět veškeré činnosti v souladu s předpisy BOZP a zásadami bezpečného zacházení s nebezpečnými chemickými látkami.
Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C, profesní řidičský průkaz nebo řidičský průkaz se záznamem profesní způsobilosti, platné osvědčení ADR výhodou, oprávnění na VZV.
Praxe nutná.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Různorodá práce ve stabilní české firmě, systém odměn, 3 dny dovolené navíc, diety.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Řidič
Kontaktní osoba: Dagmar Doležalová
Telefon: 469 660 726
Pozice určená pro region: Pardubický kraj