• P
  • Řidič combi vozu na čištění kanalizací

Řidič combi vozu na čištění kanalizací

Zaměstnavatel: VODA CZ SERVICE s.r.o.
Krátká 203

Co budete dělat
Dojedete na místo - nasajete, vyčistíte - odvezete - vyprázdníte. Práce v okolí, odpoledne jste doma.

Co požadujeme
Řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, platné psychotesty.
Praxe s řízením nákladního automobilu nejméně 2 roky.
Umět zabrat a ochotu učit se.
Neleknout se práce s odpadní vodou!
Výhodou jeřábnické zkoušky na manipulaci s hydraulickou rukou nebo řidičský průkaz sk. T

Zaměstnanecké výhody:
Zaměstnání na dobu určitou, s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou.
Uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti.
Širokou škálu benefitů - rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, stravenky, měsíčně příspěvek na důchodové/životní spoření, příspěvek 5-15 tisíc na rekreaci, sport a kulturu, pátý týden dovolené, služební telefon.
Moderní vybavení k práci.

Kontaktní osoba: Miroslava Schröfelová
Telefon: 603 554 888
Pozice určená pro region: Středočeský kraj