• Řidič sk C+E + jeřábnický průkaz pro práci s hydraulickou rukou

Řidič sk C+E + jeřábnický průkaz pro práci s hydraulickou rukou

Zaměstnavatel: PRAGOMETAL recycling s.r.o.
Velká Dlážka 1984

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
- smysl pro zodpovědnost
- ŘP skupiny C, E
- osvědčení profesní způsobilosti řidiče

Nabízíme:
- zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady
- jistotu stabilní firmy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + motivační složka
- zaměstnanecké výhody (stravenky)
- možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání

Náplň práce:
- řízení kontejnerových a svozových vozidel a práce s hydraulickou rukou

Kontakt pro zájemce:
- životopis zašlete na e-mail: j.gutwald@pmmetal.cz
- telefonicky (pondělí až pátek) od 8:00 do 15:00 na tel.čísle: 602553722 - p. Jan Gutwald

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Jan Gutwald
Telefon: 602553722
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj