• P
  • Domovník/řidič

Domovník/řidič

Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Soukenická 158

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky na uchazeče: střední odborné vzdělání s výučním listem nejlépe technického směru; minimální praxe 5 let na obdobné pozici; manuální zručnost; základní znalost práce na PC; trestní a občanská bezúhonnost; řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Pracovní náplň: vykonává domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě objektů, které má v užívání CSSP Chrudim; údržbářské práce, zahradnické práce (např. sekání trávy, odklízení sněhu apod.); plní povinnosti spojené s rozvozem obědů pro klienty (veškerá manipulace s jídlonosiči, rozdělování stravy do jídlonosičů, rozvoz obědů do domácností klientů nebo do Domů s pečovatelskou službou aj.)
Typ úvazku, délka pracovního poměru a finanční ohodnocení: plný pracovní úvazek, základní platový tarif 19.770,- Kč/ měsíc, osobní příplatek po zapracování, pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená, doba určitá s možností prodloužení, nástup od listopadu 2021
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zaměstnanecké benefity, práci v příjemném kolektivu, motivující zázemí organizace, podporujeme stálé zvyšování odbornosti

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně CSSP Chrudim Po-Pá od 7 do 15 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontaktní osoba: Soňa Roušarová
Telefon: 731 630 643
Pozice určená pro region: Pardubický kraj