• P
  • Sezónní řidič silničář

Sezónní řidič silničář

Zaměstnavatel: Silnice LK a.s.
Průmyslová 3001

Náplň práce:
-Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba
-Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice
-Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy
-Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku
-Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO

Požadujeme:
-ZŠ/SOU
-Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok podmínkou
-ŘP. sk. C podmínkou
-Profesní průkaz podmínkou
-Časová flexibilita
-Samostatnost, spolehlivost
-Ochota dále se profesně rozvíjet

Nabízíme:
-Sezónní práce od 1. 12. 2021 do 31. 3. 2021
-Práce na směny
-Možnost prodloužení pracovního poměru
-Místo výkonu práce Turnov

kontakt: e-mailem, telefonicky

Kontaktní osoba: Kovařičová
Telefon: 773 042 541
Pozice určená pro region: Liberecký kraj