• P
  • Řidič/řidička dodávkového vozidla

Řidič/řidička dodávkového vozidla

Zaměstnavatel: SYRMEX spol. s r.o.
Osek nad Bečvou 411

Nástup možný IHNED. Pracovní směna je směřováná spíše do časných ranních hodin.

Náplň práce:
řízení dodávkového vozidla do 3,5 t.; dovoz a odvoz zboží chladírenským vozidlem dle zadání dopravního dispečera v rámci ČR a SR; péče o svěřené vozidlo; provádění základní údržby a kontroly technického stavu vozidla; komunikace s dopravním technikem ohledně údržby a servisu vozidel.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B podmínkou; zkušenosti s řízením dodávky do 3,5t minimálně 3 roky; podmínkou - předložení výpisu z karty řidiče; časová flexibilita, loajalita; výhodou - řidičský průkaz sk. C+ profesní průkaz

Nabízíme:
životní pojištění; možnost parkování v místě bydliště a zapůjčení vozidla k soukromým účelům

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@syrmex.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 15,00hod.) na čísle 777 109 124 - pan Jaromír Lidmila

Kontaktní osoba: Jaromír Lidmila
Telefon: 777109124
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj