• P
  • Jeřábník - svařovna

Jeřábník - svařovna

Zaměstnavatel: Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Dobrovského 74

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Gi Group Czech Republic, s.r.o. - pracoviště Iveco Czech Republic, a.s., Vysoké Mýto, Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení zdvihacího stroje (jeřábu) a doprava nákladu na určené místo
- odpovědnost za jeřáb včetně kontroly provozuschopnosti a bezpečného zajištění
přepravovaného břemena
- pravidelná údržba jeřábu + drobné opravy
POŽADUJEME:
- vazačský a jeřábnický průkaz (není podmínkou, zajistíme školení)
- zodpovědnost za odvedenou práci
- spolehlivost, pečlivost
NABÍZÍME:
- příplatky nad rámec ZP
- zvýhodněné stravování
- 5 týdnů dovolené
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (kancelář agentury - Pražská 52, Vysoké Mýto, Po - Pá, 8 - 15:30 hodin)
Kurasevič Oxana, tel.: 770 142 716, e-mail: oxana.kurasevich@gigroup.com

Kontaktní osoba: Oxana Kurasevič
Telefon: 770 142 716
Pozice určená pro region: Pardubický kraj