• P
  • ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZU

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZU

Zaměstnavatel: AMMA PROGRESS s.r.o.
Lidická 107

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
ODPOVĚDNOST:
- nakládka, vykládka, kontrola zboží
- přeprava zboží
- zajištění funkčnosti, nepoškozenosti, údržby svěřených dopravních prostředků a jiných svěřených pomůcek
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- kontrola přijímaného zboží, vykládka, potvrzování převzetí
- kontrola kvality/množství přijatého zboží, vč. správného potvrzování, předávání přijatých dokumentů
- komunikace s administrativním pracovníkem úseku
- správné naložení zboží, jeho fixace ve voze
- včasné předávání informací (předávání dokladů, …)
- organizace a optimalizace jízdy
- bezchybné ložení zboží v úložném prostoru vozu
- pohotové řešení úkolů vzešlých z aktuální situace, úkolů zadaných administrativním pracovníkem úseku či úkolů nadřízeného
- úklid svěřených dopravních prostředků, udržování bezproblémového chodu
- pomoc při inventarizaci zásob
- používání manipulační techniky v rámci činností souvisejících s přesunem zboží či materiálu
- spolupráce s pracovníky ostatních úseků provozu
- veškeré činnosti vykonává v souladu s BOZP a PO
POŽADUJEME:
- platný průkaz VZV výhodou
- aktivní řízení vozidla
- dobrá fyzická kondice
- časovou flexibilitu
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- samostatnost a aktivní přístup
- loajalitu a pozitivní přístup
NABÍZÍME: platové ohodnocení závislé na plnění svých povinností

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.

Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole

Kontaktní osoba: Luboš Minář
Telefon: 777 313 914
Pozice určená pro region: Pardubický kraj