• P
  • ŘIDIČ/KA VZV A RETRAKU (MANIPULAČNÍ DĚLNÍK VE SKLADĚ)

ŘIDIČ/KA VZV A RETRAKU (MANIPULAČNÍ DĚLNÍK VE SKLADĚ)

Zaměstnavatel: LANEX a.s.
Hlučínská 96

KO: Štěpaníková Alena, tel.: 553 751 219, e-mail: personalistika@lanex.cz
Požadavky:
- praxi v řízení motorových a elektrických vysokozdvižných vozíků, pokud již nemáte platné osvědčení k řízení - zajistíme obnovení
- řidičský průkaz sk. B

Práce v ranní směně od 6.00 hod. do 14.00 hod.+ 1 x v průběhu 4 týdnů pracovní pohotovost o víkendu.

Nabízíme:
- jednosměnný provoz (1x v průběhu 4 týdnů pohotovost o víkendu)
- měsíční mzda + prémie dle výkonu a kvality práce + příplatky
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dopravu nad 10 km
- příspěvek na penzijní připojištění 2,5% z hrubé mzdy
- zvýhodněné mobilní tarify
- kafeterie
- příspěvek na stravování v podnikové jídelně
- pitný režim na pracovišti
- odměnu při pracovních výročích
- slevu v podnikové prodejně
- volný vstup na horolezeckou stěnu TENDON Hlubina
- firemní sportovní a společenské akce
- zapojení se do inovací a zlepšování ve společnost

Náplň práce Řidiče:
- řídí motorové a elektrické vysokozdvižné vozíky
- nakládá a vykládá přepravovaný náklad, obsluhuje přídavné mechanismy na vozidle
- zakládá zboží do paletových regálů rozhoduje o místě jeho uložení
- zodpovídá za vozík a kontroluje jeho provozuschopnost
- vede běžné záznamy o provozu vozíku

Pracoviště Bolatice, nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Alena Štěpaníková
Telefon: 724 353 773
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj