• P
  • Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Zaměstnavatel: OM PROTIVÍN a.s.
Švermova 349

Náplň práce: odpovědnost za řízení útvaru logistiky ve výrobním závodě. Řízení dodávek materiálu a kooperací. Organizování transportu materiálu. Koordinace týmu přejímky, výroby a expedice. Organizace skladů a řízení zásob. Kapacitní propočty. Denní komunikace s mateřskou společností v Itálii
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, praxe 3-5 let v logistice nebo výrobě, zkušenosti s vedením týmu, základní technické znalosti, znalost italštiny a angličtiny, znalost SAP, organizační schopnosti, komunikativnost, analytické myšlení.
Nabízíme:
Příspěvek na penzijko od 600 Kč /měsíčně
Dovolenou delší o 1 týden
Každý den teplý oběd za 22 Kč
Mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu
Každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 750 Kč
Každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu

Kontaktní osoba: Michaela Kaisrová
Telefon: 382 252 795
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj