• P
  • Řidič sk. C s ADR

Řidič sk. C s ADR

Zaměstnavatel: UTP Czech s.r.o.
Lešetínská 705

Kontakt: emailem kolar@utpczech.cz, telefonicky 739 769 299

Společnost UTP Czech s.r.o. se zabývá výrobou barev a ředidel pro automobilový průmysl. V současné době hledáme nového kolegu na pozici Řidič sk. C s ADR. V případě propadlého ADR nabízíme možnost školení. Jedná se o paletový rozvoz barev, balených v sudech a plechových kanystrech, vozidly s maximální hmotností 12t a 18t, popřípadě dodávkou.

Náplň práce:
Kontrola objednávek dle vychystávacího listu
Rozvoz objednávek - máme pravidelná místa závozu v okolí Ostravy a Polsko do 100 km od pobočky
Denní nájezd 100-300 Km

Požadujeme:
Předchozí praxe v oboru
ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče
Osvědčení o zkoušce ADR (v případě propadlého osvědčení možnost prodloužení)
Bezproblémové zvládnutí vozidla 12t / 18t
Spolehlivost
Fyzickou zdatnost (Manipulace s paletami na autě)

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
Jednosměnný provoz 7-16 hod (bez víkendů a svátků)
Výkonnostní a docházkový bonus
Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč
Mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely

Plat: 20 000 Kč - 35 000 Kč

Nástup možný ihned

Kontaktní osoba: Ondřej Smetana
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj