• P
  • Řidiči vnitrostátní dopravy, oprávnění sk. C

Řidiči vnitrostátní dopravy, oprávnění sk. C

Zaměstnavatel: PAC Hořovice s.r.o.
Plynárenská 321

Pozice: Řidiči vnitrostátní dopravy, oprávnění sk.C
Požadavky:
střední odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou, řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, karta do tachografu, praxe na chladírenském nebo mrazírenském nákladním autě výhodou, spolehlivost, bezúhonnost
Pracovní náplň:
přeprava zboží mrazírenským vozidlem na 22 palet, denní závoz na centrální sklady v okolí Prahy
Nabízíme:
Mzdu 28 000,- až 38 000,m- Kč +
půlroční odměny, práci v prosperující a stabilní české firmě, hlavní pracovní poměr, pracovní doba krátký/dlouhý týden, komplexní zaškolení, stravenky a další benefity
Nástup možný ihned.
Kontakt: Mužíková Simona, tel.: 318 403 135, e-mail: p.personalni@pekarnahorovice.cz
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktní osoba: Simona Mužíková
Telefon: 318 403 135
Pozice určená pro region: Středočeský kraj