• P
  • SKLADNÍCI, ŘIDIČI - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

SKLADNÍCI, ŘIDIČI - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Zaměstnavatel: GENERAL FACTORY s.r.o.
Vápenka 331

Náplň práce: zajištění provozu skladu, vykládka zboží, kontrola přijatého zboží, příprava a balení zboží, závozy zboží, řešení tuzemské logistiky, dohled na včasnou expedici zboží, zajištění přehlednosti skladových zásob a pořádku ve skladu. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, řidičský průkaz sk. C výhodou, průkaz VZV výhodou, uživatelská práce na PC, spolehlivost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost a fyzická zdatnost. Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zaškolení na pracovišti, školení práce s VZV, stravenky a jiné benefity, firemní telefon, sick days.
Kontakt: telefonicky, e-mail.

Kontaktní osoba: Šárka Příhodová
Telefon: 731482891
Pozice určená pro region: Středočeský kraj