• P
  • Řidič

Řidič

Zaměstnavatel: Plastic Parts & Technology s.r.o.
Linhartice 127

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění plynulé, včasné dopravy (přepravy) pro všechna střediska dle jednotlivých požadavků
- vedení khih jízd
- zajišťuje úklid přidělených automobilů
- vedení evidence aut na dopravním inspektorátu
- zajištění provádění servisních technických kontrol (STK+servisních prohlídek) u všech aut společnosti
-zajišťuje výměnu (přezutí) pneumatik u všech aut společnosti
POŽADAVKY:
- vzdělání min. střední odborné s výučním listem
- ŘP sk.B a C
- časová flexibilita
- spolehlivost
- samostanost
- průkaz VZV výhodou
NABÍZÍME:
- moderní pracovní prostředí
- osobní přístup
- adekvátní finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- závodní stravování
- odměny za pracovní a životní jubilea
- příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Řidič
Kontaktní osoba: Šárka Luňáčková
Telefon: 702187634
Pozice určená pro region: Pardubický kraj