• P
  • ŘIDIČ mezinárodní kamionové dopravy

ŘIDIČ mezinárodní kamionové dopravy

Zaměstnavatel: ALIMPEX FOOD a.s.
Českobrodská 1174

V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail: tesinsky@alimpex.cz, popř. volejte na tel.: 737 229 026.Firma ALIMPEX FOOD a.s., hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní náplň:
rozvoz zboží chladírenskými vozidly
trasa CZ - D - CZ
pracovní směny převážně rozvrženy pondělí - pátek

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C, C+E
platný profesní průkaz, profesní školení a psychotesty
karta řidiče do digitálního tachografu
pojištění odpovědnosti
aktivní řidič

Nabízíme:
Práci na plný pracovní úvazek a na dobu neurčitou
Nástup IHNED
Zaškolení
Zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail: tesinsky@alimpex.cz, popř. volejte na tel.: 737 229 026.
dovolená navíc, příspěvek na životní pojištění, aj.