• P
  • ŘIDIČ speciálních motorových vozidel

ŘIDIČ speciálních motorových vozidel

Zaměstnavatel: Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Kotlerovo nábřeží 2216

Pracovní náplň
-Řízení a obsluha speciálních motorových vozidel;

Nabízíme
-Jistotu a stabilitu silné společnosti,
-zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy,
-možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
-příjemné pracovní prostředí;

Požadujeme
-SOU s výučním listem (zaměření na konstrukci vozidel nebo zemědělské stroje)
-Řidičský průkaz skupiny C, T (strojní průkaz na stavební stroje výhodou) + platné profesní osvědčení + karta do digitálního tachografu,
-dopravně psychologické vyšetření,
-min. zbývajících 10 bodů,
-zdravotní průkaz;

pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

13. a 14. plat, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, možnost rekreace v podnikových zařízeních, 3 dny zdravotního volna na rok, další vzdělávání, zvýhodněné tarif volání i pro rodinné příslušníky.

kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Šumichrast
Telefon: 702 292 071
Pozice určená pro region: Liberecký kraj