• P 
  • P 
  • Řidič MKD, sk. C nebo C+E 

Řidič MKD, sk. C nebo C+E

Zaměstnavatel: SH TRANS, s.r.o.
Újezd u Černé Hory
Újezd u Černé Hory

Pracoviště: Komerční zóna, 679 22 Újezd u Černé Hory.
Možno i osoba zdravotně znevýhodněná.
Profesní průkaz, ŘP sk. C nebo C+E, karta řidiče, psychotesty, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, férové jednání.
Výjezdy v pondělí ráno (nebo neděle večer) a návrat v pátek (nebo sobota ráno). Naše kamiony jsou ve výborném technickém stavu, stáří aut max. do 4 let. Vlastníme značky - Volvo, Scania, Renault, pouze plachtové návěsy. Jezdíme převážně: Německo, Slovensko, Česká republika, Rakousko, popř. Belgie, Nizozemí, Itálie.
Sídlíme v novém areálu v Újezdě u Černé Hory.
Zaměstnanecké výhody: Možnost zaškolení řidičů, firemní oblečení, příspěvky na pracovní oděv/boty, firemní telefon + neomezený tarif, výhodnější tankování přímo v areálu firmy, 20 dní dovolené, zázemí pro řidiče přímo na firmě (sprchy, wc, kuchyňka), servis a podpora na cestách (nonstop). Nabízíme přátelský kolektiv, pravidelnou výplatu (VŽDY k 15. dni v měsíci), vlastní auto, výbava kamionu: GPS, lednička, nezávislá klimatizace, tankovací karty, mikrovlnka, možnost uvolnění řidiče v případě potřeby k zubaři, lékaři atd. - vše dle dohody.
První kontakt možný osobně po předchozí telefonické domluvě v čase 8-16 hod na č. 773738730, e-mail. adrese: ivona@shtrans.cz

odpovědět
Řidič MKD, sk. C nebo C+E
Kontaktní osoba: Ivona Svanovská
Telefon: 773738730
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj