• P
  • Řidič/ka vysokozdvižných vozíků

Řidič/ka vysokozdvižných vozíků

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Kotelská 1109

Náplň práce: řŘ idič vysokozdvižných vozíků zaváží a vyskladňuje kamiony, rozváží materiál po areálu společnosti a zaváží výškové regály
Požadujeme: min. nižší střední odborné vdělání, praxi v oboru minimálně 6 měsíců, platné papíry na VZV a platný ŘP skupiny B. Práce ve 3 směnném provozu (PO – PÁ).
Nabízíme: platové ohodnocení od 27 307,- do 28 448,- Kč/měs., práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, stravenkový paušál, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou
škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti). Každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobírku, ZDARMA školení a školící materiály
Kontakt telefonicky Po-Pá do 9.00 do 15.00 na tel.: 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077, email: nabory@futuraam.cz. (přes on-line registrační formulář, který je na www.futuraam.cz na úvodní straně webu) nebo osobně v sídle společnosti: Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání v pracovní dny Po – Pá, v 10:00 hod a v 11:00 hod. Na osobní registraci je důležité být předem objednaný, dostavit se na dohodnutý termín a mít s sebou tyto dokumenty: osobní doklad (O.P., pas), kartičku pojištěnce, potvrzení o zaměstnání (ZL

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

Kontaktní osoba: Pavel Černý
Telefon: 739 933 828,722 711 412
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj