• P
  • ŘIDIČ/KA KAMIONU — vnitropodniková přeprava

ŘIDIČ/KA KAMIONU — vnitropodniková přeprava

Zaměstnavatel: BC LOGISTICS s.r.o.
Moravní 1636

Náplň práce: Nakládání a vykla'da'ni hotových výrobků či materiálu pomocí manipulační techniky (VZV).
Převoz výrobku“ a materiálu mezi jednotlivými sklady. Plnění požadavků vedoucího pracovníka
souvisejících s vnitropodnikovou dopravou. Směnný provoz.

Požadavky:
- SO / SŠ vzdělání
- ŘP sk. C, E
- Digitální karta, profesní průkaz
- Zkušenosti s řízením kamionu
- Průkaz řidiče VZV výhodou (ne podmínkou!)
- Schopnost plnit u'koly samostatně a svědomitě
- Dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Zázemí stabilní české flrmy
- Stravenky v hodnotě 100,-
- Příspěvek na penzijní spoření dle platné kolektivní smlouvy
- Možnost individuálního plánování čerpání fondu pracovní doby a tomu odpovídajicí
výdělek
- Kvartální odměny, u vybraných pozic 13. a 14. plat
- Příplatky nad rámec zákoníku práce
- Odborné vzdělávání a zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem (jazykové
kurzy, průkaz VZV apod.)

Kontaktní osoba: Dominika Sojáková
Telefon: 606 702 494
Pozice určená pro region: Zlínský kraj