• P
  • Hutník ocelář - řidič prac.strojů - jeřábník licí

Hutník ocelář - řidič prac.strojů - jeřábník licí

Zaměstnavatel: Z-Group a.s.
Rokycanská 204

Místo výkonu práce: Rokycanská 204, 338 42 Hrádek
Náplň práce: jeřábník licí na odlévárně ocelárny
Požadujeme: min. základní nebo nižší střední vzdělání, jeřábnický průkaz není podmínkou, ale výhodou, kurz jeřábníka je možné uskutečnit a odborně zařídit v ŽH bez poplatku.
Nabízíme: platové ohodnocení od 28.000,- do 32.000,- Kč/měs., příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1000,- Kč/ měsíčně,+ 3 dny dovolené, příplatky, závodní stravování, odměny za odpracované roky. Zaměstnání na donu určitou do 31.12.2021 + možné prodloužení. Zájemci s platným jeřábnickým průkazem a praxí budou ohodnoceni v horní hranici uvedené mzdy.
Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti: Po - Pá od 6,00 do 14,30 hod

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

Kontaktní osoba: Pavla Honzíková
Telefon: 702 052 472
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj