• P
  • Řidič motorových vozidel a strojů, pracovník údržby

Řidič motorových vozidel a strojů, pracovník údržby

Zaměstnavatel: Obec Chýně
Hlavní 200

(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Co vás čeká?
" řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel v majetku obce
" běžné opravy a údržba budov a veřejných prostranství v obci
" základní zednické, malířské, montážní, údržbářské a zámečnické činnosti
" údržba zeleně, sekání trávy, zastřihování keřových porostů atd.
" úklid chodníků a komunikací
" obsluha techniky (sekačka, křovinořez, traktůrek, běžné ruční údržbářské a elektronářadí)
" kontrola dětských a sportovních hřišť
" pracovní pohotovost především v zimních měsících
Jaké znalosti/dovednosti/vlastnosti byste měli mít?
" dokončení středního vzdělání s výučním listem v technickém oboru
" řidičský průkaz skupiny B, výhodou T, C, řízení vozidla (Multicar)
" bezúhonnost
" samostatnost, časovou flexibilitu
" zdravotní způsobilost pro manuálně náročnou práci
" praxe v obdobné pozici výhodou
Zaměstnanecké výhody4): Co nabízíme?
" plat v rozmezí 20 000 - 26 000 Kč měsíčně dle dosaženého vzdělání a praxe
" pracovní poměr na plný úvazek
" smlouvu na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
" nástup bychom uvítali ihned nebo dle dohody
" 5 týdnů dovolené plus dva dny zdravotního volna
" příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou

Kontaktní osoba: Silvia Pospiechova
Telefon: 311 510 148
Pozice určená pro region: Středočeský kraj