• P
  • Řidič firemních vozidel

Řidič firemních vozidel

Zaměstnavatel: MIRAI INTEX s.r.o.
Tuřanka 858

Náplň práce:

- Budete řídit firemní osobní a užitková vozidla.
- Vaší úlohou bude nakládka, vykládka a přeprava zboží, materiálů, zásilek a výrobků a ponesete odpovědnost za přepravovaný náklad.
- Realizovat nákup dle Plánu jízdní cesty, nebo pokynů nadřízeného včetně občasných cest do zahraničí.
- Zajistíte kontrolu technického stavu vozidel, výměnu pneumatik, doplňování provozních náplní, mytí a servis u externích poskytovatelů.
- Zabezpečíte vedení záznamů a dokladů o provozu osobní dopravy, evidenci jízd, doby odpočinku, apod.
- Nemine Vás ani vedení databáze informací ke každému firemnímu vozidlu.
- Čas od času budete organizovat přepravy cestujících včetně bezpečné přepravy jejich zavazadel v ČR a dle potřeby i v zahraničí.

Požadujeme:

- Výuční list / SŠ vzdělání.
- Řidičský průkaz sk. B, C a platnou profesní způsobilost řidiče.
- Čistý bodový rejstřík.
- Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky.
- Zkušenost s řízením vozidla s manuální i automatickou převodovkou.
- Základní znalost AJ nebo RJ je výhodou.
- Fyzickou zdatnost, spolehlivost, flexibilitu.

Nabízime:

- Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru.
- Prostor pro uplatnění vašich zkušeností s maximální možností seberealizace.
- Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru.
- Možnost se aktivně podílet na růstu a rozvoji společnosti.
- Příjemný a motivovaný kolektiv.
- Velmi dobré finanční ohodnocení formou fixní mzdy.
- Pouze denní směny, částečně pružná pracovní doba od pondělí do pátku.
- Káva a pitný režim na pracovišti zdarma.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou

Kontaktní osoba: Iveta Slavíková
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj