• P
  • Manipulanti - řidič/ka vysokozdvižného vozíku

Manipulanti - řidič/ka vysokozdvižného vozíku

Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691

MANIPULANTI - ŘIDIČ/KA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU
POŽADUJEME: ÚSO, příp. vyučen ve strojírenském oboru; oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnický a vazačský průkaz. Schopnost dobré komunikace, koncentrace, smysl pro pořádek, pečlivost, iniciativa, odolnost vůči stresu, přesnost, odpovědnost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, zručnost, síla nosit a zvedat břemena.
NÁPLŇ PRÁCE: Pohyb s polotovary a dílci v rámci provozu a mezi provozy a sklady. Spolupráce s plánovači-dispečery všech provozů při řešení aktuálních potřeb přepravy. Předává a přebírá podklady ke zboží dle pokynů kontrol k nákupu a obchodu. Spolupracuje s manipulanty a řidiči ostatních provozů.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Kateřina Trlicová, tel.: 571 812 111 v době od 8 do 12 hodin. Případně emailem na adresu: ktrlicova@tes.cz nebo recepce@tes.cz

Kontaktní osoba: Kateřina Trlicová
Telefon: 571 812 111; 731 413 998
Pozice určená pro region: Zlínský kraj